У Дніпрі служба пожежної безпеки отримала нове обладнання, яке значно підвищить їхню ефективність у боротьбі з надзвичайними ситуаціями. Головною новинкою стала 60-метрова пожежна автодрабина Magirus, перша такого роду в Дніпропетровській області. Інформацію про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
Ця автодрабина дозволяє ефективно виконувати аварійно-рятувальні роботи на великих висотах, зокрема при ліквідації пожеж у висотних житлових будинках.
Крім цього, рятувальники також отримали сучасне водолазне спорядження, що включає підводний дрон, двигуни для човнів, укомплектовані гідрокостюми та інше необхідне обладнання, яке забезпечить високу готовність до реагування на різні види надзвичайних ситуацій.