
Травмування підлітка на Дніпропетровщині: поліція розслідує інцидент
16 Січня 2024 Надзвичайні події, НовиниУ Кам’янському районі Дніпропетровської області сталася надзвичайна подія, в результаті якої 16-річний хлопець отримав травми.
За попередніми даними, інцидент стався у селищі Лихівка, коли підліток, який раніше знайшов предмет, схожий на запал від ручної гранати та використовував його як брелок, отримав травми від його детонації. Наразі постраждалий перебуває у лікарні.
Кам’янське районне управління поліції розслідує обставини інциденту та наголошує на важливості безпечної поведінки з невідомими предметами. Громадянам нагадують про необхідність уникати контакту з невідомими предметами, не намагатися їх розібрати чи відкрити, а у випадку виявлення потенційно небезпечного предмету негайно повідомляти про це екстрені служби за номерами “101” та “102”. Поліція підкреслює важливість зберігати спокій та розсудливість у будь-яких ситуаціях, а також дотримуватися заходів безпеки.
Днепр сейчас, Дніпро, Дніпропетровщина, Кам’янське районне управління поліції, Лихівка, Підгородне, Украина сегодня, безпека, безпечна поведінка, екстрені служби, запал від гранати, невідомі предмети, новини, новини Підгородне, новости Днепра, новости Украины, новости области, розслідування, травмування підлітка