Унікальний календар пропонує Дніпровське видавництво «Журфонд»
2 Лютого 2024 Новини, Новини компанійІснує чимало зразків календарів, але такий, що пропонує видавництво «Журфонд», Дніпропетровської обласної організації НСЖУ – поки не має аналогів.
Це щомісячний настінний часопис, де знайдуть відображення найбільш значущі події в історії, особливості діяльності будь-якого конкретного трудового колективу або громади в сучасних умовах. І не тільки.
Це може бути також календар, присвячений окремій людині, будь то ваш друг, знайомий, колега, жінка/ чоловік, донька, син, онук чи онучка, сват, кум, навіть… теща.
Відкриває календар зображення символу 2025 року та яскравий логотип колективу/громади замовника, фото особистостей, які побажають зробити замовлення видання.. Потім друкуються світлини з зображенням головного офісу, кращих виробничих чи інших ділянок, місць діяльності колективу/життя громади – по одній на кожний місяць.
У центрі листа форматом А-3 – класичний щомісячний календар (число, день тижня).
У лівому «вікні» від нього – заголовок: «Знаменні події в історії України, колективу/громади», чи фрагменти з біографії особистості замовника.
У правому «вікні» – текст: «Поздоровлення із днем народження або зі знаменною подією у житті кращих представників колективу/громади і, знову ж таки, особистостей друзів, колег, рідних з невеличкими фотографіями.
Під календарем та «вікнами» рубрика «А ви знаєте, що…», в якій публікуються цікаві відомості зі світу науки, культури, історії т. інш., а також цікаві свідчення, пов’язані з діяльністю колективу/громади, з життям окремої особистості замовника календаря.
Завершують кожну сторінку календаря: кілька порад на будь-які випадки життя, висловлювання видатних вітчизняних та світових особистостей, афоризми, які стануть у нагоді у конкретних обставинах буденності, низка прикмет щодо прогнозів погоди. А як без жартів? Вони також будуть присутні на кожній сторінці календаря.
Отже, якщо врахувати кількість та різноманітність розміщених у цьому виданні матеріалів, його можна порівняти з міні-бібліотекою, де користувачі календаря – як члени колективу-замовника, громади або окремі особистості, так і широкий читацький загал – знайдуть для себе цікаві і корисні відомості.
ПРИКЛАДИ ТЕКСТІВ.
Знаменні події у світовій та вітчизняній історії.
7 січня 1914 року перший пароплав проплив через Панамський канал.
4 лютого 2004 року почала роботу соціальна мережа Facebook. Її заснував студент Гарвардського університету Марк Цукерберг.
16 березня 1919 року у США вперше випробували бездротовий телефон для переговорів з літаком.
9 січня 1951 року відбулося офіційне відкриття будівлі ООН у Нью-Йорку.
10 січня 1934 року народився Леонід Кравчук, перший президент України Леонід Кравчук.
17 січня 1991 року Бренсон і Пер Ліндстранд завершили перший політ на повятряній кулі через Тихий океан.
Розділ «А визнаєте, що…»
* Як виявилося, чхнути, не заплющуючи при цьому очі неможливо.
* Коли на світ з’являється дитина, то в її організмі налічується близько трьохсот кісток, проте чим більше вона росте, тим менше їх залишається. Адже вже у дорослому організмі налічується приблизно 206 кісток;
*Лікарям у Месопотамії доводилося несолодко, адже якщо лікар припустився помилки, і пацієнт перестав бачити, то його також засліплюють, у випадках, коли людина вмирає, то лікарі засуджують до страти.
*Швейцарія їсть найбільше шоколаду у світі, що становить 10 кг на особу на рік
* Найдовша вулиця у світі – це вулиця Йонге в Торонто, Канада, протяжністю 1896 км (1178 миль)
* У Німеччині росте найдавніша у світі троянда. Місцем її розташування виступає собор Хільдесхайм. Вже понад 1000 років вона радує око відвідувачів, причому її кущ вже практично височить над дахом будівлі.
* Найбільшою квіткою на планеті визнано Раффлезію Арнольда, вага якої досягає 11 кг, а діаметр 91 см. Щоб її побачити, потрібно потрапити на острів Суматра в Індонезії.
*Найдорожча в світі горілка — “Billionaire Vodka”. Вона проходить безліч стадій фільтрації, у тому числі через пісок з товчених діамантів, і продається в оброблених платиною та алмазами кришталевих пляшках вартістю $3,7 млн. кожна.
- Поради
*Щоб продовжити життя ноутбуку, експерти радять не розряджати його акумулятор повністю. Будь-який акумулятор має обмежену кількість циклів заряджання, і чим рідше ви заряджаєте акумулятор, тим довше термін служби.
* Довіряй лише тим, хто може втратити стільки ж, скільки ти сам. Правило Брейлека
* Велике мистецтво – не давати до кінця впізнати себе, вічно залишатися таємницею. (Крістіан Фрідріх Геббель)
* Ви ніколи не зміните своє життя, доки не зміните щось, що робите щодня. (Майк Мердок)
* До суперечок дослухайся, але в суперечки не втручайся. Бережи тебе Бог від запалу та гарячки, хоча б навіть у найменшому виразі. Гнів скрізь недоречний, а найбільше у справі правому, тому що затемняє та каламутить його. Гоголь.
* Ніщо не дає стільки переваг перед іншими, як здатність залишатися спокійним та холоднокровним у будь-якій ситуації. (Томас Джефферсон)
Прикмети природи
* З наближенням негоди, перед дощем, з квiток акацiї видiляється так багато нектару, що аромат вiдчувається за сотнi метрiв.
* Горiхiв багато, а грибiв мало – зима буде снiжною i суворою.
*Павук сидить, забившись у середину павутини, – на дощ, а плете новi павутини – на гарну погоду.
*Комарi та мошки в’ються стовпом у повiтрi – на гарну погоду.
* Якщо вранці туман стелиться по воді – буде гарна погода.
Афоризми
* Індивідуальність – це цілковита нісенітниця. Впливає кожен контакт з іншими людьми, кожна прочитана книга, кожен новий фільм, кожен символ у ньому – все це частинки того, хто ми є. (Жак Фреско)
* Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе! (Сократ)
* Кожна грубість починається зі слабкості. (Сенека)
Цитати великих
* Такий солодкий мед, що, нарешті, він гіркий. Надлишок смаку вбиває смак. (Вільям Шекспір)
* Істинно м’якими можуть бути лише люди із твердим характером; у решти ж
м’якість – це найчастіше просто слабкість, яка легко перетворюється на озлобленість.
(Франсуа де Ларошфуко)
* Велич людини, справжня його могутність полягає в тому, щоб не користуватися наявною у нього владою заради своєї вигоди (Омраам Мікаель Айванхов)
* Життя – це ритм, який треба збагнути. Я відчуваю ритм, налаштовуюсь на нього і потураю йому. Він висловлює подяку і дає мені знання. (Нікола Тесла)
* Нам ніщо так не хочеться змінити, як звички інших. (Марк Твен)
фото: з відкритих джерел
"Журфонд", Днепр сейчас, Дніпро, Дніпропетровська, НСЖУ, Олександр Давидов, Олексій Ковальчук, Підгородне, Спілка журналістів, Украина сегодня, видавництво, замовлення, календар, корисно, настінний, новини, новини Підгородне, новости Днепра, новости области, обласна, огранізація, цитати, цікаво, часопис, щомісячний