Дніпрянин Богдан Нікішин виборов «бронзу» на Кубку світу з фехтування

Дніпрянин Богдан Нікішин виборов «бронзу» на Кубку світу з фехтування

12 Лютого 2020 Новини, Спорт

Дніпровський шпажист Богдан Нікішин посів третє місце на етапі Кубку світу у Ванкувері. Нагорода наблизила спортсмена до Олімпіади-2020. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

«Богдан Нікішин – багаторазовий призер різних першостей. І ось – ще одна «бронза», здобута у Ванкувері, – зазначили в управлінні. – Остаточний підрахунок балів для отримання ліцензії відбудеться наприкінці березня 2020-го. Тоді стане відомо, чи здобув наш шпажист путівку на Олімпіаду у Токіо».

У чвертьфіналі українець здолав угорця Андраша Редліх  і гарантував собі місце на п’єдесталі. Півфінальний поєдинок відбувався між Нікішиним та старожилом фехтувальної доріжки голландцем Басом Вервейленом.

У 2018 році, вперше в кар’єрі, дніпрянин очолив світовий рейтинг шпажистів FIE. Влітку 2019 року завоював срібло на Чемпіонаті світу з фехтування.


Богдан Нікішин, бронза, нагорода

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху