Під час підготовки виставки іграшок, виготовлених на Дніпропетровському комбінаті іграшки, організатори Музею Дитинства натрапили на унікальний артефакт — диплом із підписом українського письменника Олеся Гончара. Документ був виданий редакцією газети «Молодь України» та зберігся завдяки колишній працівниці комбінату Ользі Поддубній.
У 80-х роках підприємство брало участь у створенні образу олімпійського ведмедика. До заходу, який проходив у Києві, було виготовлено велику кількість м’яких іграшок із пластоізолю ПХВ та штучного хутра. Саме тоді дипломом нагородили й пані Ольгу.
Сьогодні відвідувачі Музею Дитинства можуть побачити не лише легендарні іграшки, а й інші експонати, що відтворюють атмосферу дитинства 50–90-х років. У музеї діють три зали з експозиціями іграшок, настільних ігор та унікальних атракціонів.
Музей працює для організованих груп із 10:00 до 16:00 за попереднім записом.