зв’язку з проведенням будівельних робіт у Новокодацькому районі Дніпра, на місяць буде тимчасово змінено організацію дорожнього руху. Про це повідомила адміністрація району.
Обмеження стосуватимуться вулиць Олександра Кошиця та Словацької.
Зокрема, у період з 21 жовтня по 20 листопада 2025 року на цих вулицях буде тимчасово звужено проїзні частини та тротуари. Це пов’язано з виконанням робіт із будівництва нової кабельної лінії.
Міська влада наголошує, що роботи проводяться з обов’язковим дотриманням усіх вимог безпеки дорожнього руху та перебувають під контролем відповідних міських служб.
Після завершення будівництва кабельної лінії підрядна організація візьме на себе зобов’язання відновити пошкоджене покриття проїзних частин і тротуарів, а також провести повний благоустрій прилеглої території.
Водіїв та пішоходів просять врахувати цю інформацію при плануванні маршрутів та бути уважними у місцях проведення робіт.
Наталія Назарова,
фото з відкритих джерел
