Після атаки дронів: Наливайко відвідав Дніпровську філію НСТУ та видавництво «Зоря»

Після атаки дронів: Наливайко відвідав Дніпровську філію НСТУ та видавництво «Зоря»

22 Листопада 2025 Новини, Україна

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко разом з членом правління НСТУ Родіоном Кочубеєм відвідав Дніпровську філію Суспільного мовлення, яка 19 листопада зазнала руйнувань через атаку російських ударних безпілотників. Відбулася зустріч з працівниками філії.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Масштабні руйнування студії

«У наслідок чергового військового злочину російської армії зруйновано одну з найбільших телевізійних студій країни, – зазначив Олег Наливайко. – Вогонь знищив значну частину відеоархіву, техніку, обладнання… Важко втримати емоції, мав честь теж працювати у легендарній студії. Але варвари країни-терористки зарано радіють. Голос і відеоряд мужніх журналістів з Дніпра є і буде в етері Суспільного».

Втрата відеоархіву – це не лише знищення технічних матеріалів, а й удар по історичній пам’яті регіону, адже у ньому зберігалися унікальні записи про життя Дніпропетровщини протягом багатьох років.

Пошкодження видавництва «Зоря»

Також під час поїздки Олег Наливайко відвідав видавництво «Зоря», що належить до сфери управління Держкомтелерадіо. Воно також постраждало від нещодавньої ракетно-дронової атаки. Очільник відомства обговорив з головою правління Юрієм Баркаровим та головою Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олексієм Ковальчуком план відновлювальних робіт і перспективи розвитку видавництва.

«В приміщеннях видавництва “Зоря” знаходиться офіс обласної організації НСЖУ, редакції місцевих видань, – зазначив Олег Наливайко. – Вибуховою хвилею у приміщеннях вибито вікна, пошкоджено частину майна. Дуже швидко проведені роботи, які дозволяють далі працювати. Особлива подяка НСЖУ і особисто голові Сергію Томіленку за оперативну допомогу постраждалим редакціям, офісу місцевої Спілки. Це дійсно приклад журналістської солідарності, корпоративного духу нашої медійної родини».

Підтримка журналістської спільноти

Під час зустрічі з представниками Дніпровського осередку НСЖУ обговорювалися потреби журналістів, роль регіональних медіа для інформаційної безпеки держави, виклики сьогодення – економічні, кадрові, безпекові.

Голова Держкомтелерадіо відзначив стійкість і згуртованість журналістської спільноти Дніпра. Навіть після таких значних руйнувань медійники продовжують працювати, забезпечуючи населення достовірною інформацією.

Відвідини Олега Наливайка стали важливим знаком підтримки для дніпровських журналістів, які продовжують виконувати свою роботу попри всі труднощі війни. Держкомтелерадіо разом з НСЖУ працюють над відновленням пошкоджених об’єктів та забезпеченням умов для продовження роботи регіональних медіа.

Юлія Приходько,
фото Суспільне, ДОО НСЖУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху