Японська компанія Toyota презентувала новий електричний позашляховик Lexus TZ, який став першим електрокаром бренду Lexus із трирядним салоном.
Презентація моделі відбулася у технічному центрі Toyota в Сімояма, що у префектурі Айті.
Новинка отримала повністю електричну силову установку, просторий салон та орієнтацію на комфорт під час далеких поїздок. У компанії наголошують, що особливу увагу приділили акустичному комфорту та шумоізоляції салону.
За словами представників Toyota, жорстка конструкція кузова у поєднанні з електроприводом дозволяє забезпечити плавність руху та високий рівень комфорту для водія і пасажирів.
Для японського ринку запас ходу нового Lexus TZ становитиме до 620 кілометрів на одному заряді. Також модель отримає 11 варіантів кольору кузова.
У компанії повідомили, що продажі нового електропозашляховика планують не лише в Японія, а й у Північна Америка, Європа та Китай.
Вартість моделі виробник обіцяє оголосити пізніше.
Експерти зазначають, що поява Lexus TZ свідчить про намір Toyota посилити конкуренцію у сегменті великих преміальних електричних SUV, попит на які продовжує зростати у світі.
Підготував Олексій Ковальчук
фото Sawyer Merritt/Х
