У Дніпрі пройшов творчий захід до Дня вишиванки та культурного розмаїття

У Дніпрі пройшов творчий захід до Дня вишиванки та культурного розмаїття

22 Травня 2026 Новини, Суспільство

У Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбувся творчий захід, присвячений Дню вишиванки та Дню міжнаціональної злагоди і культурного розмаїття.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

На сцені театру зібралися представники будинків культури, творчих колективів та громад Дніпропетровщини. Упродовж року вони долучалися до культурологічних проєктів, спрямованих на збереження народних традицій, розвиток аматорського мистецтва та популяризацію нематеріальної культурної спадщини.

Під час урочистостей відзнаки, дипломи, сувеніри та сертифікати на отримання субвенцій отримали заклади культури з різних громад області. Серед нагороджених — Першотравенський будинок культури, Центр культурних послуг Широківської громади, Межиріцький та Улянівський сільські будинки культури, Старокодацький і Сурсько-Литовський будинки культури, Преображенський сільський клуб, Центр культури та дозвілля Чернеччинської громади, а також клуб селища Перевізські Хутори міста Покров.

Окрасою заходу стали виступи творчих колективів області. Для гостей лунали українські народні пісні у виконанні аматорського колективу «Кодачанка», дуету «Перевесло», а також артистів театру імені Шевченка, які підготували концертну програму з українськими піснями та танцями.

Під час заходу неодноразово наголошували, що клубні заклади культури сьогодні відіграють важливу роль у збереженні української ідентичності та культурної пам’яті. В умовах війни вони залишаються простором, де громади об’єднуються навколо традицій, творчості та спільних цінностей.

Анастасія Ковальчук,
фото з відкритих джерел

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху