3 тис юних переселенців зможуть долучитися до проєктів з інтеграції у громади області

3 тис юних переселенців зможуть долучитися до проєктів з інтеграції у громади області

8 Серпня 2022 Новини, Суспільство

Інтерактивні заняття, неформальне спілкування, зустрічі з потенційними роботодавцями, тренінги з підтримання ментального здоров’я. Для дітей та підлітків – арт-терапія.

Молодіжні організації Дніпропетровщини вирішили підтримати «колег», які переїхали із зони бойових дій. Організували серію проєктів. Про це розповіли під час брифінгу в обласній військовій адміністрації.

 «Війна вносить корективи і у молодіжну роботу. Займаємося волонтерством, наданням гуманітарної допомоги. А нині ще й напрямком інтеграції дітей та молоді з числа переселенців у громади області. Аби їм було простіше адаптуватися на новому місці», – зазначила голова правління Молодіжної ради при ДніпроОВА Катерина Боровик.

Вона додала, що на серпень-грудень підготували декілька проєктів. Їх реалізовуватимуть здебільшого за грантові кошти. Зокрема, у співпраці з Фондом ООН в галузі народонаселення.

Протягом серпня збираються провести зустрічі молоді з представниками місцевої влади у громадах. Говоритимуть про захист прав переселенців.

Окремий проєкт присвячений працевлаштуванню молодих людей з числа переселенців. Запланували 4 інтерактивних заняття і підсумковий форум до Дня молоді. Можна буде поспілкуватися із потенційними роботодавцями. А ще дізнатися, як правильно спланувати свою кар’єру.

З серпня до грудня 2022 року функціонуватиме осередок «ВільноХаб». Там щомісяця організовуватимуть понад півтора десятка різних неформальних подій. Надаватимуть психо-соціальну підтримку. Долучатися можуть переселенці від 10 до 35 років.

До кінця року проведуть 80 безкоштовних занять з арт-терапії для дітей та підлітків 6-18 років.

Молодь 14-20 років запрошують долучитися до Одноденної волонтерської резиденції. Вона покликана підтримати ментальне здоров’я, попередити емоційне вигорання юних волонтерів. Передбачені нетворкінг для обміну досвідом, консультації професійних психологів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top