3 тис юних переселенців зможуть долучитися до проєктів з інтеграції у громади області

8 августа 2022 Новини, Суспільство

Інтерактивні заняття, неформальне спілкування, зустрічі з потенційними роботодавцями, тренінги з підтримання ментального здоров’я. Для дітей та підлітків – арт-терапія.

Молодіжні організації Дніпропетровщини вирішили підтримати «колег», які переїхали із зони бойових дій. Організували серію проєктів. Про це розповіли під час брифінгу в обласній військовій адміністрації.

 «Війна вносить корективи і у молодіжну роботу. Займаємося волонтерством, наданням гуманітарної допомоги. А нині ще й напрямком інтеграції дітей та молоді з числа переселенців у громади області. Аби їм було простіше адаптуватися на новому місці», – зазначила голова правління Молодіжної ради при ДніпроОВА Катерина Боровик.

Вона додала, що на серпень-грудень підготували декілька проєктів. Їх реалізовуватимуть здебільшого за грантові кошти. Зокрема, у співпраці з Фондом ООН в галузі народонаселення.

Протягом серпня збираються провести зустрічі молоді з представниками місцевої влади у громадах. Говоритимуть про захист прав переселенців.

Окремий проєкт присвячений працевлаштуванню молодих людей з числа переселенців. Запланували 4 інтерактивних заняття і підсумковий форум до Дня молоді. Можна буде поспілкуватися із потенційними роботодавцями. А ще дізнатися, як правильно спланувати свою кар’єру.

З серпня до грудня 2022 року функціонуватиме осередок «ВільноХаб». Там щомісяця організовуватимуть понад півтора десятка різних неформальних подій. Надаватимуть психо-соціальну підтримку. Долучатися можуть переселенці від 10 до 35 років.

До кінця року проведуть 80 безкоштовних занять з арт-терапії для дітей та підлітків 6-18 років.

Молодь 14-20 років запрошують долучитися до Одноденної волонтерської резиденції. Вона покликана підтримати ментальне здоров’я, попередити емоційне вигорання юних волонтерів. Передбачені нетворкінг для обміну досвідом, консультації професійних психологів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Прокрутить наверх