Арттерапія через глину: для ветеранів поліції організували творчий захід

Арттерапія через глину: для ветеранів поліції організували творчий захід

19 Травня 2026 Новини, Суспільство

На Дніпропетровщині для поранених поліцейських та ветеранів, які нині працюють на цивільних посадах у підрозділах поліції, організували арттерапевтичний майстер-клас із ліплення.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Захід відбувся у «Майстерні кераміки» та став простором психологічного відновлення, підтримки й емоційного перезавантаження для правоохоронців, які пройшли через бойові та службові випробування.

Участь у майстер-класі взяли поліцейські, які отримали поранення під час виконання службових та бойових завдань, а також ветерани, які після служби продовжують працювати у системі поліції.

Під час заняття учасники працювали з глиною та створювали власні керамічні вироби. Організатори зазначають, що такі творчі практики допомагають знизити рівень стресу, відволіктися від важких переживань та знайти внутрішню рівновагу через мистецтво.

Для багатьох учасників робота з глиною стала не лише знайомством із традиційним ремеслом, а й можливістю хоча б на деякий час повернути внутрішній спокій. Через творчий процес, тактильні відчуття та живе спілкування правоохоронці отримали емоційну підтримку та відчуття єдності.

Кожна створена робота стала символом витримки, сили та незламності людей, які пройшли складні випробування, але продовжують служити суспільству та підтримувати одне одного.

У поліції наголошують, що подібні арттерапевтичні заходи є важливою складовою психологічної підтримки ветеранів та поранених правоохоронців.

Підготувала Наталія Ковальчук,
фото з відкритих джерел

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху