Будівельне риштування: види та правила установки

риштування

Будівельне риштування: види та правила установки

1 Грудня 2020 Новини, Новини компаній

Для висотних будівельних робіт необхідні допоміжні конструкції, які дозволять робочим безпечно розміститися на висоті. Риштування в цьому випадку є кращим рішенням. Для того, щоб купити конструкцію, яка відповідає конкретним умовам будівництва, потрібно знати, якими вони бувають. Риштування розрізняють за типом, розміром, конструкційним особливостям, масою та вартістю.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Види будівельного риштування

Виділяють такі різновиди конструкцій: рамні, хомутові, клинові, штирові.

Легкі, прості в монтажі, доступні за ціною – це рамні конструкції, що складаються з готових зварних елементів. Для роботи на фасадах нестандартної конфігурації використовують хомутове риштування, яке має складну систему з’єднання елементів.

Клинові конструкції – універсальне рішення. Вони витримують велике навантаження, а особливості їх системи кріплення дозволяють об’їжджати перешкоди. До найпотужніших виробів, що витримують найбільше навантаження, відносяться штирові риштування.

Щоб купити риштування, яке підходе за всіма критеріями, можна звернутися до компанії «УкрСтандарт». Вона є надійним постачальником, лідером на українському ринку з виробництва якісного, сертифікованого будівельного обладнання та матеріалів.

Загальні правила установки

При використанні та збиранні допоміжних конструкцій, керуються певними нормами, враховуючи вимоги техніки безпеки. Незалежно від обраного виду риштування, потрібно:

  • визначити особливості конструкції, детально вивчити правила складання, зазначені виробником;
  • підготувати місце, на якому планується установка обладнання (очистити майданчик від сміття та інших непотрібних предметів, якісно вирівняти, ґрунт ретельно утрамбувати);
  • привезти на об’єкт механізми, які допоможуть оперативно піднімати та опускати окремі елементи;
  • стяжки огорож, кріпильні деталі, настили завжди монтуються в процесі складання;
  • обов’язково потрібно зафіксувати риштування на стіні будівлі на всю його висоту.

Також особливості установки багато в чому залежать від матеріалу виготовлення конструкції. За цією ознакою будівельне риштування класифікують на дерев’яне та металеве, яке зроблене зі сталевих труб. Таке професійне обладнання стійке та надійне.

Демонтаж виконується у зворотному порядку. При цьому попередньо потрібно прибрати з конструкції всі будівельні матеріали, сміття та інструменти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху