Дніпропетровщина розширює мережу ЦНАПів з можливістю оформлення паспортів

Оформлення паспортів стає доступнішим на Дніпропетровщині: вже 31 центр надає ці послуги

Дніпропетровщина розширює мережу ЦНАПів з можливістю оформлення паспортів

29 Листопада 2023 Новини, Офіційно

Широківський ЦНАП тепер пропонує послуги з оформлення паспортів, як внутрішніх, так і закордонних. Це стало можливим завдяки розширенню мережі центрів, що надають такі послуги, до 31 у Дніпропетровській області.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Про це інформує обласна військова адміністрація.

Іван Начовний, заступник начальника Дніпропетровської ОВА, підкреслив, що попри військові дії, регіон активно розвиває ЦНАПи, надаючи державні послуги ближче до людей, забезпечуючи їх доступність та зручність.

У центрах доступні біометричні документи: ID-картки та паспорти для виїзду за кордон. Для цього в ЦНАПах встановлено спеціалізоване обладнання, включаючи комп’ютери, принтери, фотокамери, сканери відбитків пальців та планшети для електронного підпису. Загалом таке обладнання наявне в 57 ЦНАПах області, деякі з них наразі налаштовуються. В цьому році ЦНАПи вже видали майже 53 тисячі паспортів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху