Перещепинська опорна школа

Дніпропетровська ОДА осучаснила навчальний корпус Перещепинської опорної школи

27 января 2020 Новини, Регіон

Модернова, яскрава, тепла. За півроку будівлі Перещепинської опорної школи змінилися до невпізнанності. Все – завдяки реконструкції від Дніпропетровської ОДА. Завершено перший етап масштабних робіт. У навчальному корпусі – світлі коридори та яскраві класи із сучасним дизайном. У розпалі – оновлення решти приміщень. Про це розповів очільник області Олександр Бондаренко.

«Створюємо комфортне освітнє середовище одночасно в різних куточках області. Діти мають навчатися у школах, які відповідають сучасним стандартам. Першочергова увага – опорним закладам. Яскравий приклад – найбільша школа Перещепинської громади. Завершили перший етап її реконструкції. Черга – за рештою приміщень та створенням сучасного стадіону на подвір’ї», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Перещепинська школа №1 нещодавно справила 45-річчя. За цей час обидві будівлі закладу не знали жодного капремонту. Директорка Таїсія Малиновська каже, проблем накопичилася сила-силенна. Дах протікав, вийшли з ладу комунікації, руйнувалася підлога. Батьки учнів згадують, коли діти рухалися переходом між корпусами, їм на голову капала вода й сипалася штукатурка.

«Дуже раді, що влада знайшла можливість і виділила кошти на капітальний ремонт. Маємо надію, вже 1 вересня наші учні зайдуть у нові класи», – сказала Таїсія Малиновська.

У школі замінили покрівлю, вікна, термомодернізували фасад. У навчальному корпусі вже осучаснили всі 4 поверхи. На першому облаштували ресурсну кімнату та медіатеку. Класи – світлі, з різнобарвними дверима і кольоровими стінами в учительській зоні. Всі комунікації – нові.

«Хочеться, аби моя дитина навчалася у сучасній школі, з ремонтом. У комфорті та затишку», – поділилася мати учениці Ірина Полішко.

«Донька вже не дочекається, коли повернеться до рідних стін. Дуже красивою стала школа», – сказала мешканка Перещепиного Олена Пиріг.

Нині у розпалі – роботи в переході та другому корпусі. Там завершують ремонт кабінетів праці. Підрядники осучаснюють комунікації, утеплюють стіни. Працюють одночасно в їдальні, спортивній та актовій залах.

Згодом осучаснять територію. Навколо головного корпусу вже поклали плитку. Облаштують і шкільний стадіон. Будуть футбольні поля, баскетбольний та волейбольний майданчики.

В Перещепинській опорній школі – 811 учнів. Нині вони навчаються в інших закладах міста.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх