Допомога переселенцям, навчання онлайн: яким був соціальний рік Дніпропетровщини

Допомога переселенцям, навчання онлайн: яким був соціальний рік Дніпропетровщини

11 Січня 2023 Новини, Офіційно

Виплатили майже 4,5 млрд грн соціальної допомоги. Зареєстрували понад 370 тис переселенців. Закупили нові шкільні автобуси. У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації звітували про роботу за рік.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

 Щомісяця мешканці вчасно та в повному обсязі отримують соціальні виплати, зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.

«Цього року було сплачено 4,5 млрд грн державної допомоги. Її отримали 200 тисяч людей. Це багатодітні та малозабезпечені родини, молоді батьки, пенсіонери, люди з інвалідністю. Отримують мешканці області і пільги на оплату житлово-комунальних послуг та субсидії», – сказала Ольга Горб.

Нині у регіоні зареєстровано 370 тис переселенців. З них 90 тис – діти. Люди переважно з Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей.

«В перші місяці був колосальний наплив переселенців. Аби надати допомогу кожному, створили мережу центрів підтримки, шелтерів та гуманітарних хабів. Там людей реєстрували, видавали допомогу, розселяли, вирішували питання з житлом та роботою», – сказала заступниця голови Дніпропетровської ОВА.

У 2022 році переселенці на Дніпропетровщині отримали 5,8 млрд грн державної допомоги. Підтримували їх й міжнародні партнери.

За словами Ольги Горб, майже всі школи області з початку повномасштабного вторгнення працюють онлайн. Деякі – у змішаному форматі. Там, де є укриття із запасами продуктів, води, ліків. Педагоги пройшли тренування і знають, як діяти у випадку тривоги.

У школах регіону навчаються понад 340 тис дітей. З них більш ніж 12 тисяч – переселенці. Зараз учні на зимових канікулах. Усі виші – на дистанційці.

Для навчальних закладів придбали 46 новеньких шкільних автобусів. Всі вони вже відправилися до громад Дніпропетровщини.

У 2022-му в області народилося більш ніж 13 тис малюків. Понад 6,9 тис – хлопчики і майже 6,3 тис – дівчатка.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутити вгору