Facebook та Instagram змінять алгоритм роботи: що це означає

соцсети_соціальні мережі

Facebook та Instagram змінять алгоритм роботи: що це означає

23 Серпня 2023 Новини, Техно

Соцмережі Facebook та Instagram змінять алгоритм роботи. Reels і Stories будуть показувати лише підписникам у хронологічному порядку, повідомляють у блозі компанії Meta. Корпорація змушена змінити алгоритми через закон Європейського Союзу про цифрові послуги.

Мешканці ЄС отримали можливість переглядати і знаходити контент у стрічках, історіях, пошуку та інших частинах Facebook та Instagram, який не ранжується Meta за допомогою систем штучного інтелекту.

“Наприклад, у Facebook та Instagram користувачі зможуть переглядати Stories і Reels лише від людей, на яких вони підписані, у хронологічному порядку від найновішого до найстарішого. Вони також зможуть переглядати результати пошуку, засновані лише на словах, які вони вводять, а не персоналізовані спеціально для них на основі їхньої попередньої активності та особистих інтересів”, – йдеться у повідомленні.

Meta розширює бібліотеку оголошень, щоб відображати й архівувати всі повідомлення, спрямовані на користувачів з ЄС, разом з датами показу, параметрами, використаними для таргетування (вік, стать, місцеперебування) тощо. Ці оголошення зберігатимуться протягом року, щоб будь-хто і будь-де міг краще зрозуміти кожне оголошення, розміщене в ЄС.

фото з відкритих джерел

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top