Фізик з Дніпра виборює звання найкращого на обласному конкурсі “Вчитель року”

Фізик з Дніпра виборює звання найкращого на обласному конкурсі “Вчитель року”

16 Лютого 2024 Новини, Регіон

У Дніпропетровській області визначено переможця обласного етапу престижного конкурсу “Вчитель року” у номінації “Фізика”. Фінал змагання відбувся у науковому медичному ліцеї “Дніпро”, де четверо кращих фізиків регіону з Дніпра, Кривого Рогу та Новопільської громади продемонстрували свою майстерність. Вони стали кращими серед понад 40 учасників, які брали участь у попередніх раундах.

Журі конкурсу, до складу якого входили досвідчені вчителі-фізики та переможці попередніх років, оцінювали учасників за рядом критеріїв. Важливою частиною конкурсу було проведення уроку для ліцеїстів, які зустрічалися з конкурсантами вперше.

Переможцем став Ярослав Федько, вчитель гімназії № 136 міста Дніпра, який тепер може похвалитися званням найкращого фізика області цього року. Він поділився, що участь у конкурсі дозволила йому систематизувати власні знання, відкрити нові горизонти та обмінятися досвідом з колегами. Ярослав впроваджує інтерактивні методи та експерименти на своїх уроках, роблячи навчання більш захопливим та практичним для учнів.

Тепер Ярослав Федько представлятиме Дніпропетровщину на Всеукраїнському рівні конкурсу, де змагатиметься за титул найкращого вчителя фізики країни.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору