Google видалятиме неактивні акаунти з 1 грудня: як уникнути втрати даних

Google видалятиме неактивні акаунти з 1 грудня: як уникнути втрати даних

30 Листопада 2023 Новини, Техно

Google планує розпочати процес видалення неактивних акаунтів з 1 грудня цього року, згідно з повідомленням компанії. Цей крок є частиною нової політики Google, яка була оголошена у травні, і спрямована на підвищення безпеки користувачів. Як повідомляє CNN, першими під видалення потраплять акаунти, які не використовувалися більше двох років.

За словами представників Google, старі акаунти часто містять застарілі паролі та не використовують сучасні методи безпеки, такі як двоетапна перевірка, що робить їх вразливими до фішингу, хакерських атак та спаму. Метою цієї ініціативи є захист приватної інформації користувачів і запобігання несанкціонованому доступу до облікових записів.

Акаунти Google включають в себе різноманітні сервіси, від Gmail до Google Документів, Google Диску та Google Фотографій. Однак існують винятки з цієї політики: акаунти з активними каналами на YouTube, акаунти з залишками коштів на подарункових картках, акаунти, які були використані для купівлі цифрового контенту (наприклад, книг чи фільмів), а також акаунти, які опублікували додатки на платформах, як-от Google Play.

Для збереження облікового запису Google користувачам достатньо увійти в свій акаунт або будь-який із сервісів Google хоча б раз на два роки.

фото: з відкритих джерел

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору