Колектив з Дніпропетровщини отримав найвищі відзнаки всеукраїнського фестивалю

коллектив

Колектив з Дніпропетровщини отримав найвищі відзнаки всеукраїнського фестивалю

27 Жовтня 2020 Новини, Регіон

Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю “Грація” з Новомосковська отримав на всеукраїнському фестивалі – конкурсі “Осіння феєрія талантів” І та ІІ премію. Пише сайт 0569.com.ua.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Цього року фестивальні багатожанрові щорічні традиційні дійства проходили в Дніпрі і розігрувалися за мотивами казки Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес». Взяли в них участь дитячі та юнацькі мистецькі колективи з усієї країни.

І Премію отримала молодша група колективу «Грація». ІІ Премію – середня. Юним новомосковським танцюристам вручили і подарункові сертифікати для участі в наступних конкурсах в Болгарії та на Прикарпатті.

Окремі Подяки отримали також керівник студії Олена Балда та хореограф колективу Юлія Сіренко. «Вітаємо всіх дітей та батьків з яскравим та чудовим виступом» – зазначили з цього приводу в “Грації”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху