Мешканцям Підгородного по-іншому нараховуватимуть пільги на оплату комунальних послуг

Мешканцям Підгородного по-іншому нараховуватимуть пільги на оплату комунальних послуг

15 Листопада 2019 Новини, Регіон

В Україні змінився механізм нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відтепер отримати їх можна буде двома шляхами – готівкою або у безготівковій формі. Про зміни повідомили у департаменті соціального захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Тим мешканцям області, які звернулися до органів соцзахисту із заявою на отримання пільг готівкою, виплатять «живі» кошти – на банківський рахунок або поштою. У цьому випадку платіж за спожиті послуги їм буде нарахований у 100% обсязі, без урахування знижки. Його повністю має сплатити пільговик.

Інші користувачі будуть отримувати пільги у безготівковій формі. Кошти надходитимуть на рахунок Мінсоцполітики в «Ощадбанку». Після цього банк  перераховуватиме суму пільг безпосередньо підприємству-надавачу послуг. Решту платежу, як і раніше, сплачуватиме користувач.

Суму пільг будуть розраховувати органи соцзахисту населення щомісяця, до 20 числа. Вона залежатиме від розміру знижки, на яку має право пільговик відповідно до чинного законодавства.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top