Мешканцям Підгородного по-іншому нараховуватимуть пільги на оплату комунальних послуг

15 ноября 2019 Новини, Регіон

В Україні змінився механізм нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відтепер отримати їх можна буде двома шляхами – готівкою або у безготівковій формі. Про зміни повідомили у департаменті соціального захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Тим мешканцям області, які звернулися до органів соцзахисту із заявою на отримання пільг готівкою, виплатять «живі» кошти – на банківський рахунок або поштою. У цьому випадку платіж за спожиті послуги їм буде нарахований у 100% обсязі, без урахування знижки. Його повністю має сплатити пільговик.

Інші користувачі будуть отримувати пільги у безготівковій формі. Кошти надходитимуть на рахунок Мінсоцполітики в «Ощадбанку». Після цього банк  перераховуватиме суму пільг безпосередньо підприємству-надавачу послуг. Решту платежу, як і раніше, сплачуватиме користувач.

Суму пільг будуть розраховувати органи соцзахисту населення щомісяця, до 20 числа. Вона залежатиме від розміру знижки, на яку має право пільговик відповідно до чинного законодавства.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить наверх