Міжнародна виставка карикатур з Дніпра дісталась до Кам’янського

Міжнародна виставка карикатур з Дніпра дісталась до Кам’янського

17 Листопада 2023 Культура, Новини

Міжнародна виставка карикатур під назвою «Карикатура – наша зброя», яка два місяці тривала у Дніпровському будинку мистецтв, тепер представлена у місті Кам’янське.

За інформацією офіційної ФБ-сторінки музею історії міста Кам’янське, на виставці представлено приблизно 100 робіт від 19 карикатуристів з 8 країн, у тому числі з Литви, Чехії, Казахстану, Ізраїлю, Білорусі, Португалії та США, а також твори українських художників з Києва, Бердянська, Здолбунова та Дніпра.

На відкриття виставки в Кам’янському завітали два автори з Дніпра, серед яких Віктор Родіонов, член Національної спілки художників України та керівник об’єднання карикатуристів «ГОПАК», та Євген Шаля, лауреат конкурсу карикатур в Габрово. Експозиція також включає роботу карикатуриста з Кам’янського Геннадія Назарова, який, на жаль, уже помер.

Виставку відкрила директор музею Наталія Буланова, а серед гостей були відомі художники Кам’янського Гарнік Хачатрян, Олександр Чегорка та Сергій Бабич. Учасники заходу, серед яких переважала молодь, мали можливість переконатися у силі гумору як зброї, порівнянної з танками та «джавелінами».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору