На Дніпропетровщині молодий чоловік викрав авто

На Дніпропетровщині молодий чоловік викрав авто

4 Травня 2020 Кримінал, Новини

У Царичанському районі поліцейські повернули власнику викрадений автомобіль. Правоохоронці оперативно розшукали транспортний засіб та затримали причетного до угону 19-річного містянина. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

3 травня до Царичанського відділення поліції звернувся 39-річний житель одного з сіл Царичанського району. Чоловік повідомив, що вночі на узбіччі дороги біля свого будинку залишив автомобіль «ВАЗ», а на ранок виявив його відсутність.

Протягом кількох годин працівники кримінальної поліції встановили причетного до угону чоловіка. Ним виявився раніше судимий 19- річний односельчанин. Який не впоравшись із керуванням транспортного, наїхав на огорожу одного із будинків села. Після чого залишивши пошкоджений автомобіль на вулиці втік.

Наразі чоловіка затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає покарання у вигляді від штрафу до позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років. На теперішній час вирішується питання про обрання зловмиснику міри запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху