перегони

На Дніпропетровщині пройшли великі перегони (Фото)

21 октября 2020 Новини, Спорт

Цієї неділі Покров Дніпропетровської області став центром активного велодозвілля. Місто зустрічало людей, котрі не уявляють свого життя без велосипеда, свіжого повітря, драйву подорожі та нових відкриттів. Вперше у Покрові пройшли змагання категорії крос-кантрі. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Ініціатором велоперегонів виступила молодіжна рада міста, до якої входить знаний не лише у Покрові велоспортсмен, активіст та ідейний натхненник спільноти VELOPOKROV Володимир Іванов.

Підготовка до проведення «Чотирьох стежок» тривала більше місяця. Продумувалася кожна деталь, яка б не стала на заваді велоперегонів. Готувалася траса. Тримався постійний зв’язок з майбутніми учасниками. Звістка про те, що у Покрові планується крос-кантрі швидко облетіла велоспільноти не лише сусідніх міст, а й областей. Бажання долучитися до перегонів виявили десятки велоспортсменів, але через карантин число учасників було обмежено.

18 жовтня «Чотири стежки» чекали на своїх підкорювачів. Разом з покровчанами на старт виїжджали велоспортсмени з Нікополя, Запоріжжя, Кам’янського, Кременчука, Кривого Рогу, Дніпра, Вознесенська. Вони змагалися у категорії: «Діти», «Початківці», «Експерти». Наймолодшому з учасників не було і десяти, найстаршому – за шістдесят. Їх поєднували спільні емоції та жага до перемоги, перш за все, над собою. Цьому сприяли прекрасна погода, мальовнича природа і, звичайно ж, підтримка вболівальників. На трасі велася справжня боротьба, разом з тим, кожен відчував дружнє плече та загальний командний дух. Чотири стежки простяглися віражами і перешкодами, а завершувалися на фініші вітаннями.

Для декого з учасників це було перемогою, адже вперше брали участь у змаганнях подібного рівня. За словами членів молодіжної ради та спеціалістів відділу молоді та спорту виконкому, начальника, Владислава Тикви, це було головною метою – популяризувати велоспорт і здоровий спосіб життя. Незалежно від результатів, всі велоспортсмени довели, що можуть іти до мети. Але все ж, змагання є змагання і на п’єдестал ставали ті, хто показав найкращий час.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх