МОН запустило новий некомерційний сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index. Він допомагає шукати документи та аналізувати цитати дослідників з усього світу.
Базу даних формують видання, що підтримують «ініціативу відкритих цитувань». Наразі до Initiative for Open Citations вже приєдналася більшість провідних наукових видавців світу, зокрема, Кембриджський університет. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Серед вчених всього світу дедалі популярнішими стають «відкриті цитування». Із появою нового сервісу OUCI Україна зробила важливий крок до інтеграції у наукову спільноту. Він дає можливість вільно обмінюватися думками, допомагає підбирати партнерів для проведення спільних досліджень, значно спрощує пошук інформації та перевірку на плагіат», – зазначили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
Новий сервіс стане у нагоді вченим, викладачам, студентам, редакціям спеціалізованих видань, представникам бізнесу, грантодавцям, освітнім та науковим управлінцям. Він відкритий для всіх.
Зараз у базі – 109 млн публікацій з усього світу. До сервісу вже приєдналися понад 1,3 тис вітчизняних наукових видань.
Детальніше про роботу OUCI – тут.
Сервіс доступний за посиланням.
Читайте також: Учителям Підгородного пропонують провести урок-дискусію на тему Гідності