У Дніпрі розпочала роботу унікальна музейна виставка «Протест/Архітектура. Барикади і намети: світ і Україна». Вона присвячена історії протестних рухів у різних країнах та їхній архітектурі.
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
На виставці представлено макети, які демонструють побут учасників протестів, розташування барикад та організацію простору під час масових акцій. Серед експонатів – плакати, фотографії, а також спеціально створений документальний фільм.
Експозицію підготували фахівці Німецького архітектурного музею у Франкфурті та Музею прикладного мистецтва у Відні. До відтворення експонатів долучилися іноземні студенти, які допомагали з точним моделюванням майданів у мініатюрі.
Особливістю виставки стало глибоке наукове дослідження протестної архітектури. Гості зможуть побачити, як виглядали наметові містечка, де люди відпочивали, а також ознайомитися з плакатами, що висвітлюють вимоги учасників акцій.
Виставка працюватиме у Дніпрі протягом двох тижнів.