Соняшник у заказнику: мешканцю Кам’янського району повідомили про підозру

Соняшник у заказнику: мешканцю Кам’янського району повідомили про підозру

31 Грудня 2025 Кримінал, Новини

Мешканцю Кам’янського району повідомлено про підозру у незаконному використанні земель природно-заповідного фонду для сільськогосподарських робіт.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Про це поінформували у Жовтоводській окружній прокуратурі.

За даними слідства, у 2024 році чоловік без дозвільних документів самовільно зайняв земельну ділянку площею близько 2 гектарів у межах ботанічного заказника місцевого значення Житлова балка. На цій території він провів повний цикл сільськогосподарських робіт: обробив ґрунт, здійснив культивацію, засіяв соняшник, а згодом зібрав та реалізував урожай.

Правоохоронці зазначають, що такими діями державі завдано майнової шкоди. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України — самовільне зайняття земель природно-заповідного фонду.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ВП №6 Кам’янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області.

Водночас у прокуратурі нагадують: відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку та підтверджено обвинувальним вироком суду.

Костянтин Ковзан,
фото Дніпропетровської обласної прокуратури

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху