Steam-освіта у селі: «Громада своїми руками» відкрила сучасний клас на Петропавлівщині

Steam-освіта у селі: «Громада своїми руками» відкрила сучасний клас на Петропавлівщині

5 Лютого 2020 Новини, Регіон

Інтерактивна дошка, проектор, камера-сканер, акустична система – тепер уроки у школі с. Українське будуть значно цікавішими. Дітей навчатимуть за методиками Steam-освіти. Тут поєднають технічну освіту (математику, інформатику, біологію, фізику) та креативність. Теорію одразу перевірятимуть на практиці.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Сучасний клас у селі з’явився завдяки співпраці влади та громади Петропавлівського району, Української ОТГ і компанії ДТЕК. Тепер до дошки діти спішать навипередки. Бо на інтерактивній – інформація «оживає». А все, що намалювали чи написали – одразу можна роздрукувати чи відправити електронною поштою.

Смарт-клас оснащений інтерактивною дошкою

«Досі не віриться, що ось так граючи, можна і дізнатись щось цікаве, і навіть здати контрольну», – діляться враженнями учні.

Олена та Сергій сьогодні розбирають, як працює мозок. На екрані, подібному до того, що є на смартфоні. Одним дотиком діти збільшують елементи, змінюють положення у 3D проєкції. Це вам не нудна доповідь біля старого паперового плакату.

«Ми працювали на комп’ютерах 90-х років, – розповідає Лілія Ландар, вчитель інформатики та ініціатор проєкту Smart-класу. – Та тішить не стільки нова техніка, скільки те, як зміняться наші уроки. Не має значення – в місті чи в селі школа – всі діти потребують нової подачі інформації».

Ремонт за три місяці зробили батьки учнів та працівники школи. 140 тисяч на сучасний клас надали з фонду конкурсу «Громада своїми руками», територіальної громади та держбюджету.

«Суха» теорія – це точно не для сучасних дітей. STEAM-підхід дозволяє поєднати креативність та технічні знання. Важливо вміти швидко орієнтуватися в цьому світі, його постійно змінним вимогам. Це і про вирішення життєвих ситуацій, і про роботу, майбутні професії, які будуть тісно пов’язані з біо- та нанотехнологіями», – каже Олена Коновалова, регіональний представник ДТЕК у Західному Донбасі.

У цьому році завдяки співпраці громади, ініціативних груп та компанії ДТЕК у Західному Донбасі реалізували 77 проєктів, майже третина з них у напрямку Steam-освіти: еко-лабораторії, класи та простори. Вже восьмий рік «Громада своїми руками» дає можливість мешканцям змінювати своє місто, село, розвивати регіон.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху