Тендерні закупівлі у Дніпропетровській області: виявлено завищення вартості матеріалів

Тендерні закупівлі у Дніпропетровській області: виявлено завищення вартості матеріалів

24 Вересня 2024 Економіка, Новини

У Дніпропетровській області представники групи «Прозорість та підзвітність» перевірили 12 тендерів, проведених у Дніпровському, Криворізькому та Синельниківському районах. Основна увага була зосереджена на вартості матеріалів для ремонтних робіт і благоустрою, де виявлено значні завищення цін.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Серед замовників тендерів — комунальні підприємства Дніпра та «Солонянське житлово-комунальне управління». Виявилося, що закупівля герметика для ремонту електротранспорту в обласному центрі обійшлася майже на 2,5 млн грн дорожче, ніж могла б — його вартість завищена на понад 30%.

Окремо розглядалися тендери з благоустрою локацій у Дніпрі, де фігурують завищені ціни на огорожі, гумову плитку та штучну траву. Представникам замовників було рекомендовано переглянути ці позиції.

Під час перевірки тендерів КП «Солонянське житлово-комунальне управління» з’ясувалося, що ціни на труби, які закуповували для ремонтних робіт, були завищені на 27-33% від ринкових. Відповідний запит був надісланий представникам підприємства для перегляду цінової політики.

Подібна ситуація виявилася і в одній із сільрад Синельниківського району, яка готується провести ремонт ґрунтових доріг. Витрати на шлак для цих робіт також були завищені приблизно на 20%.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху