Вже кілька десятків творчих жінок Дніпра об’єдналися у новому соціальному проєкті «Українська жінка як символ об’єднання поколінь Нації». У його рамках майстрині займаються відродженням давніх традицій нашої країни, а також створюють давні українські обереги – ляльок-мотанок, повідомляє “Міський сайт”.
Під час війни роль жінок як хранительок сімейного вогнища, господарок будинку та продовжувачок національних українських традицій особливо важлива. На жаль, мільйони українських жінок через війну змушені були залишити країну.
Подвійного захоплення гідні ті жінки, які залишилися в Україні та Дніпрі, разом із чоловіками працюють, борються та наближають нашу спільну Перемогу.
Про цю ініціативу розповіла одна із ініціаторів проекту Людмила Малишева:
«Як важливо бути разом в цей час! Відчувати одна одну, підтримувати, слухати та чути.
Вісім місяців проклятої війни!.. Хто нам поверне цей час? Нам треба сьогодні жити, робити, творити, щоб долати всі виклики, міцно та впевнено стояти на своїй землі!
Кожного дня наближаємо нашу Перемогу!
Нам вдалося разом створити дуже глибокий за змістом творчий Проєкт “Українська жінка як символ об’єднання поколінь Нації “!
20 прекрасних українських пані творили в любимому просторі Синій Льон!
Дякуючи гостинності Ірини Ковальової, Вікторії та Валентини була створена тепла та родинна атмосфера.
Майстерність та легкість з якою Інна Івінська нас об’єднала в процесі творення Народної Ляльки, особливої для кожної, просто захопила з перших слів.
Наша Нація непереможна! Разом ми можемо зробити набагато більше добрих справ!».
Детальніше про цей проект можна прочитати на сторінці Людмили Малишевої у соцмережі.
Приєднатися до цього проекту можуть усі охочі.
Фото зі сторінки Людмили Малишевої