У Дніпрі на правобережжі запрацює ще один ЦНАП

29 июля 2021 Новини, Регіон

У Дніпрі повним ходом йде підготовка до відкриття нового відділення Центру надання адміністративних послуг. Розташовуватиметься воно по вулиці Марії Кюрі, 5 (2 поверх). Тут зможуть отримувати послуги тисячі містян щомісяця.

У місті вже діє два центри надання адміністративних послуг: «Правобережний» (що на просп. Д. Яворницького, 75) та «Лівобережний» (просп. Слобожанський, 31-Д). Але ЦНАП, що у міськраді, дещо перевантажений, і тоді знайшли приміщення у торговому центрі, за прикладом лівобережжя. Тут повністю все сучасне: як ремонт у приміщенні, так і техніка. Крім того, тут є окремі місця для очікування.

Транспортна розв’язка біля центру комфортна – кінцева зупинка трамваїв № 1 та № 5. Пряма зупинка низки автобусних маршрутів (№ 101, 146 тощо). А для тих, хто на власному авто, – безкоштовна парковка.

У цьому ЦНАПі жителі міста зможуть отримати 278 адміністративних послуг, таких як реєстрація актів цивільного стану, послуги сервісного центру МВС щодо посвідчень водія, видача електронного цифрового підпису.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх