Маріїнська багатопрофільна гімназія

У Дніпрі обласним коштом реконструюють Маріїнську багатопрофільну гімназію

8 апреля 2020 Новини, Регіон

У Дніпрі триває реконструкція Маріїнської багатопрофільної гімназії на вулиці Троїцькій. Об’єкт входить до програми Президента України «Велике будівництво». Там вже виконали капітальний ремонт скатної покрівлі та утеплили горище. Улаштували внутрішні інженерні мережі. Нині утеплюють фасад. Про це повідомив голова  Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Навчально-виховний комплекс №33 перетвориться на сучасний, енергоефективний та комфортний навчальний заклад, – зазначив Олександр Бондаренко. – Попри це збережемо історичний вигляд будівлі. Центральний фасад – відреставруємо. Він матиме такий же вигляд, як і півтора століття тому. Історичну красу доповнимо модерновими системами пожежної та охоронної сигналізації. Встановимо камери відеоспостереження. Облаштуємо ресурсну кімнату, медіатеку».

Будівля школи  – пам’ятка історії. Їй понад 150 років. Це була перша в Катеринославі державна жіноча гімназія.

Нині тут ведуться внутрішні оздоблювальні роботи. Замінять підлогу та двері в усіх приміщеннях навчального закладу. Відремонтують сходові клітини, коридори, ґанки. Встановлять енергозберігаючі металопластикові вікна.

Капітальне оновлення чекає на харчоблок з їдальнею, актову та спортивну зали. Проведуть комплексне утеплення будівлі, приведуть до ладу евакуаційні виходи.

На подвір’ї школи з’явиться спортивний майданчик та місце для відпочинку учнів молодших класів.

Школу реконструюють обласним коштом за програмою Президента України «Велике будівництво». Загалом в області зведуть та реконструюють 15 об’єктів. На це витратять 800 млн грн.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх