Поліцейські Дніпра викрили лікарку-неврологиню одного з медичних закладів Кам’янського на отриманні неправомірної вигоди. За свої «послуги» щодо оформлення інвалідності вона вимагала 3 тисячі доларів США.
Про це повідомили в ГУ НП України у Дніпропетровській області.
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що медикиня пообіцяла за грошову винагороду вплинути на прийняття позитивного рішення щодо присвоєння ІІ групи інвалідності 59-річному пацієнту. Для цього вона організувала його госпіталізацію до іншого медзакладу, де було штучно погіршено діагноз для подальшого оформлення документів.
Після завершення підготовки документів лікарка отримала обумовлену суму безпосередньо у службовому кабінеті.
Слідчі Дніпровського районного управління поліції №2 за процесуальним керівництвом Лівобережної окружної прокуратури м. Дніпро повідомили жінці про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України — «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.
Оперативний супровід у справі здійснювали працівники Управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області.