У Дніпропетровській області презентують унікальну розмальовку

У Дніпропетровській області презентують унікальну розмальовку

16 Листопада 2023 Культура, Новини

На Дніпропетровщині відбувається презентація книжки-розмальовки “Квіткові мрії”, створеної на основі традиційного миколаївського розпису. Авторка ідеї, майстриня миколаївського розпису з Новомосковська, Анжела Лагода, поділилася деталями з “Суспільним”. Розмальовка включає зображення квітів, характерних для наддніпрянського краю, і супроводжується авторськими казками та легендами про ці квіти.

Анжела Лагода розповіла, що книжка складається з 35 сторінок і пропонує читачам не тільки розмальовувати квіти, але й створювати власні картини формату А4, які можна вирізати. У розмальовці представлені такі квіти, як маки, тюльпани, півонії, ружі.

Над проектом працювала невелика команда з чотирьох осіб. Мета проекту – залучити увагу як дорослих, так і молодших читачів до традиційного декоративного мистецтва. Ілюстрації для книги створені Анжелою Лагодою в стилі миколаївського розпису. Тексти казок та легенд про квіти написала Вікторія Кривенко, бібліотекарка та письменниця. Редактування текстів здійснила Лідія Журавель, а креативним дизайном книги займалася Тетяна Мерзленко.

 

Перші примірники розмальовки вже надруковані, а решта буде випущена найближчим часом, повідомила Анжела Лагода.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору