У Дніпропетровській області розпочато анкетування серед переселенців

У Дніпропетровській області розпочато анкетування серед переселенців

30 Січня 2024 Новини, Суспільство

Дніпропетровська обласна військова адміністрація ініціювала анкетування серед внутрішньо переміщених осіб для вивчення їхніх потреб та умов проживання. Ця ініціатива має на меті збір важливої інформації, що допоможе адміністрації краще розуміти та підтримувати переселенців у регіоні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна підкреслила, що основна мета анкетування – аналізувати основні потреби переселенців та сприяти їх інтеграції у місцеві громади. Опитування доступне онлайн, а також через чат-бот «СоцДопомога».

У регіоні також діє спеціальна Рада, створена для захисту прав ВПО. В її складі працюють представники громадських організацій, працівники підрозділів Дніпропетровської ОВА, а також самі переселенці. З початку повномасштабного вторгнення регіон прийняв майже 400 тисяч людей з різних «гарячих точок» країни.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху