У Кривому Розі реконструюють стадіон дитячо-юнацької спортивної школи №3

17 апреля 2020 Новини, Спорт

На Дніпропетровщині  оновлюють стадіон Криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №3. Об’єкт – частина програми Президента України «Велике будівництво».  Там вже завершили улаштування фундаменту, провели всі зовнішні мережі. Загалом виконали близько 50% робіт. Про це повідомили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Стадіон у Кривому Розі – один з 15 інфраструктурних проєктів, які реалізуються на Дніпропетровщині у межах «Великого будівництва», – зазначили у департаменті. – Спортоб’єкт буде сучасним та багатофункціональним. З відкритими глядацькими трибунами та закритими приміщеннями».

Нині на об’єкті завершують бетонні роботи. Вже змонтовані металеві конструкції навісу трибун. Проведені мережі водопостачання та каналізації.

Стадіон матиме бігові доріжки, ями для стрибків у довжину, майданчики для занять воркаутом. Передбачені волейбольні та баскетбольні майданчики, тенісні корти. Покриття футбольного поля замінять на штучне.

Трибуни зможуть розмістити понад 3,5 тис глядачів. Завершити реконструкцію планують цьогоріч. Кошторисна вартість об’єкту – майже 146 млн грн.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх