У липні Держстат зафіксував різке зростання цін на пальне

У липні Держстат зафіксував різке зростання цін на пальне

15 Серпня 2023 Економіка, Новини

У липні в Україні відбулося різке зростання цін на пальне. Про це свідчать дані оприлюднені Держстатом, повідомляє Korrespondent.net.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Так, у липні, порівняно з червнем, бензин А-92 подорожчав на 14,9% – до 47,1 гривень за літр, бензин А-95 піднявся у ціні на 7,1% – до 49,1 гривень за літр. Дизельне пальне подорожчало на 9,8% – до 48,5 гривень за літр.

У свою чергу скраплений газ для автомобілів – подорожчав на 6,8% – до 23,6 гривень за літр.

Нагадаємо, з 1 липня повернулося ПДВ на пальне обсягом 20%, яке діяло до повномасштабного вторгнення РФ в Україну, а з березня 2022 року сплачувалосяся на рівні 7%. Окрім цього, почали діяти колишні ставки акцизів.

Тим часом у серпні зростання цін на пальне триває. А у Кабміні вважають, що загалом після повернення довоєнних податків дизель має подорожчати на 8 гривень, а бензин – на 11 гривень.

фото з відкритих джерел

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху