У Межигір’ї викрито підпільне виробництво фальсифікованих продуктів

У Межигір’ї викрито підпільне виробництво фальсифікованих продуктів

5 Грудня 2023 Кримінал, Новини

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили злочинну групу, яка організувала великомасштабне виробництво підробленої харчової продукції у парку Межигір’я.

Виробничий процес розгорнуто на території Києва та Київської області, де виготовлялися фальсифіковані солодощі, кава, бакалійні товари, вафлі, жувальна гумка та інші продукти, підроблені під відомі марки.

У ході обшуків на складських приміщеннях у Києві та області, а також на території парку Межигір’я, детективи вилучили обладнання для фасування та маркування, великі запаси сировини та готову продукцію. Загальна вага вилученого складає близько 200 тонн.

Встановлено, що для виробництва використовувалися ресурси Національного парку, включно з електроенергією. Досудове розслідування за фактом незаконного виробництва фальсифікованої продукції продовжується, ідентифікуються всі причетні особи та місця продажу фальсифікату. Розраховуються місячний оборот виробництва та розмір збитків, завданих державі. Провадження контролюється прокурорами Офісу Генерального прокурора України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору