У Підгородному підпалили офіс політичної партії (Фото)

12 апреля 2020 Новини, Політика

У Підгородному невідомі підпалили офісне приміщення партії «Наш край». Масштабна пожежа сталася сьогодні о третій годині ночі. Під час надзвичайної події ніхто не постраждав, але вогонь знищив приміщення та майно партії. Керівництво партії «Наш край» переконане, що офіс підпалили навмисно і розцінюють це як неприхований тиск на політичну силу.

«Ми переконані, що пожежа сталася не випадково. Це пов’язано з нашою активною політичною та громадською діяльністю. Тому ми очікуємо від правоохоронних органів  відповідального та швидкого розслідування цієї справи», — повідомив координатор партії «Наш край» Віталій Маласай.

Віталій Миколайович також зазначив, що він неодноразово отримував погрози на свою адресу, але нинішня ситуація ніяк не вплине на їхню позицію — змінювати на краще життя земляків.

Відомо, що «Наш край» — одна з найпотужніших політичних сил Підгородненської об’єднаної територіальної громади. Під час виборів, які відбулися 29 грудня, партія отримала вагому підтримку земляків (15, 05% голосів) і посіла друге місце. Партія ніколи не підтримувала голосні політичні лозунги, а зосереджувала і зосереджує зусилля на вирішенні гострих проблем громади.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить наверх