У Синельниковому планують осучаснити парк

3 марта 2020 Новини, Регіон

Сучасна зона відпочинку з ігровими майданчиками, велодоріжками, ролердромом та фонтаном. У Синельниковому планують оновити парк в районі вулиці Миру. Відремонтують його коштом обласного та місцевого бюджетів, повідомили в департаменті житлово-комунального господарства Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Створення для мешканців Дніпропетровщини комфортних та затишних зон відпочинку – серед пріоритетів облдержадміністрації на 2020 рік. Один з таких куточків незабаром з’явиться у місті Синельникове. Проєкт благоустрою паркової зони вже готовий, нині проводиться конкурс із визначення виконавця робіт», – сказали в департаменті житлово-комунального господарства Дніпропетровської ОДА.

За проєктом, у парку планують зробити велодоріжки та ролердром, фонтан та стоянки для автівок. Замінять покриття та тренажери на спортмайданчику, облаштують дитячу ігрову зону, а ще – майданчик для гри в шахи.

Синельниківський парк зроблять доступнішим для маломобільних груп населення. Зокрема, для зручного заїзду там облаштують знижені бордюри. А для людей із вадами зору укладуть тактильну плитку. Її будуть закуповувати на Дніпропетровському навчально-виробничому підприємстві Українського товариства сліпих.

Також територію парку збираються озеленити.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх