У США розробили першого робота, який «дихає, потіє і тремтить» (Фото)

робот_США

У США розробили першого робота, який «дихає, потіє і тремтить» (Фото)

8 Червня 2023 Новини, Техно

Американська компанія Thermetrics розробила для використання дослідниками з Університету штату Арізона (ASU) робота, який може «дихати, потіти і тремтіти». Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Independent.

Апарат під назвою ANDI був створений, щоб допомогти дослідникам краще зрозуміти вплив екстремальних температур на людський організм.

«ANDI потіє, він виробляє тепло, тремтить, ходить і дихає. Ми намагаємося розвинути дуже добре розуміння того, як тепло впливає на організм людини, щоб можна було спроєктувати речі для вирішення цього питання», — сказав Конрад Рикачевський, головний дослідник цього проєкту від ASU.

Зазначається, що деякі з десятка роботів, що можуть «потіти», вже створених дослідниками, використовуються компаніями для тестування одягу, однак ANDI є єдиним, кого можна задіяти на вулиці.

робот_США

Це дозволяє дослідникам проводити експерименти в раніше неможливих умовах екстремальної спеки, а також вивчати вплив сонячної радіації.

«Терморегуляція хворого на діабет відрізняється від здорової людини. Тож ми можемо врахувати всі ці модифікації за допомогою наших індивідуальних моделей», – додав інший дослідник Анкіт Джоші.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top