Вчені Дніпропетровщини можуть долучитися до міжнародного конкурсу наукових проєктів “Bridge2ERA EaP 2019”

15 ноября 2019 Новини, Регіон

Вченим Дніпропетровщини пропонують взяти участь у конкурсі спільних українсько-німецьких проєктів. Переможці отримають гранти від 40 до 50 тис євро. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«Конкурс “Bridge2ERA EaP 2019” проводить Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини. Ця держава зацікавлена у розширенні науково-промислового співробітництва з Україною і реалізації спільних інноваційних проєктів, – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. – Під час підготовки науково-дослідних та дослідно-конструкторських проєктів учасники мають орієнтуватися на пріоритетні теми конкурсу».

Читайте також: Рада почала вдосконалювати вищу освіту

Наукові проєкти українські дослідники мають підготувати разом із німецькими партнерами. Конкурс підтримує подачу спільних заявок за програмою «Горизонт 2020» та «Горизонт Європа».

Серед пріоритетних напрямів – «Соціальні виклики», «Індустріальне лідерство», «Передова наука».

Тематика проєктів доволі широка. Це і безпечна енергетика, розумний та екологічно чистий транспорт, захист клімату, інклюзивні суспільства. У пріоритетах – і нано-, біо- та інформаційні технології, обмін науковим та інноваційним персоналом.

Подати заявку слід до 6 грудня 2019 року.

Деталі – тут.

Читайте також: На Дніпропетровщині через корупційні схеми в будівництві обласний бюджет щороку втрачав мільйони

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить наверх