Події останньої зими в Україні показали, що мати вдома зарядну станцію – це не розкіш, а життєва необхідність. На відміну від генераторів, зарядні станції не виробляють електроенергію, а накопичують її. Попередньо зарядивши станцію від звичайної розетки, під час знеструмлення її можна використовувати для живлення електроприладів. На що звернути увагу, аби обрати оптимальну модель для своєї родини – читайте в матеріалі.
Ємність
Найголовніше потрібно чітко визначитися для яких потреб переважно буде використовуватись зарядна станція. Орієнтуючись на це, можна підібрати необхідну ємність. Чим вище цей показник, тим ефективніше працюватиме зарядна станція, але й тим дорожче вона коштуватиме.
Способи заряджання
Ще один важливий параметр при виборі станції – це способи її заряджання. Доцільніше віддавати перевагу моделям, які можна зарядити не лише від настінної розетки, а й від акумулятора автомобіля, через порт USB (прикурювач), а для просьюмерів в пригоді стане також сумісність станції із сонячними панелями.
Кількість портів
Найпростіші зарядні станції мають мінімум один вихід під розетку та 1-2 виходи USB. Безумовним плюсом буде їх більша кількість, тоді до станції можна підключити одразу декілька електроприладів – наприклад, одночасно живити світильник, заряджати ноутбук, мобільний телефон та планшет.
Тож при виборі моделі потрібно враховувати декілька речей: яку техніку потрібно буде заживити в першу чергу за відсутності світла, які додаткові параметри повинна мати зарядна станція та, звичайно, який бюджет ви можете виділити на придбання пристрою.
фото з відкритих джерел