Зміна лідера: Apple стає номером один на світовому ринку смартфонів

Зміна лідера: Apple стає номером один на світовому ринку смартфонів

18 Січня 2024 Новини, Техно

За останніми даними Міжнародної корпорації даних (IDC), Apple випередила Samsung на світовому ринку смартфонів у 2023 році, ставши лідером ринку. Це відбулося вперше з 2010 року, коли лідерство тримала Nokia.

Хоча загальний світовий ринок смартфонів зазнав скорочення на 3,2% з обсягом продажів 1,17 мільярда одиниць, ринок активно прямує до відновлення. Значне зростання у другій половині 2023 року показали бюджетні бренди на базі Android, як-от Transition і Xiaomi, особливо на ринках, що розвиваються.

Набіла Попал, директор з досліджень у IDC, відзначила, що Apple стала єдиним гравцем серед лідерів, який продемонстрував позитивне зростання за рік, та вперше зайняла перше місце у глобальному рейтингу. Це стало можливим завдяки збільшеному попиту на преміум-пристрої та ефективним маркетинговим стратегіям, таким як програми обміну старих пристроїв на нові та безвідсоткові планування фінансування.

Райан Рейт, віцепрезидент групи IDC Worldwide Mobility and Consumer Device Trackers, додав, що Huawei також повертається на ринок, особливо в Китаї, та зазначив популярність складних пристроїв та зростаючий інтерес до можливостей штучного інтелекту в смартфонах.

фото: з відкритих джерел

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору