Аграріям Дніпропетровщини передали понад 1,5 тонни насіння озимого ріпаку

11 августа 2022 Новини, Регіон

Аграріям Дніпропетровщини передали 163 мішки озимого ріпаку – майже 1,5 тонни сировини. Це – гуманітарна допомога від міжнародної компанії.

Насіння розподілили між 47 малими та середніми сільськогосподарськими підприємствами регіону. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Отримали гуманітарну допомогу  – якісний насіннєвий матеріал. Дуже вдячні за це. Насіння стане гарною підмогою для фермерів», – сказав голова «Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області» Анатолій Гайворонський.

Він додав – посіяти озимий ріпак аграрії мають до початку осені. Тоді вже влітку наступного  року збиратимуть врожай.

«Зерно якісне, ми не перший рік працюємо з цією компанією-виробником. Дякуємо, що в такий складний час фермерів підтримують.  Ця допомога – значний внесок у розвиток сільського господарства Дніпропетровщини», – сказав представник одного з аграрних підприємств Дніпровського району Олександр Щебанов.

Загалом Дніпропетровщина отримала майже 1,5 тонни насіння озимого ріпаку – 163 мішки. Їх розподілили між фермерськими господарствами області, кожне з яких обробляє до 100 га землі.

«Отримав чотири мішки ріпаку. Дякую! Порадимося з агрономом та будемо починати сіяти», – сказав представник одного з сільськогосподарських підприємств Павлоградського району Юрій Кльоц.

Гуманітарну допомогу передали за сприяння  Міністерства аграрної політики України та департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Прокрутить наверх