Бійці Покрова з перемог розпочали 2020 рік

14 февраля 2020 Новини, Спорт

Новий спортивний сезон відкрили представники бійцівських видів спорту міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка Покрова. Своїми перемогами на всеукраїнських турнірах представники таїландського боксу і дзюдо красномовно довели — і в цьому році Покров має намір утримувати високі позиції на спортивних аренах. Повідомляють у прес-службі міської ради.

З 6 по 9 лютого відбувся І етап Кубку України з таїландського боксу. Перший всеукраїнський старт представників цього виду спорту в новому році за традицією проходить в Одесі. На свято спорту приїхало понад 230 бійців з 11 областей України та міста Києва. Серед учасників — команда Покрова. Спортсмени своїми поєдинками підтвердили високий авторитет рідного міста в цьому виді єдиноборств. Загалом вихованці тренерів Ігоря Мациборка та Олега Мовчана на турнірі здобули 7 медалей різного рівня. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Сергій Нанкевич, Олександр Суховільський, Владислав Куліш, Дар’я Сємак та Анастасія Блискун. Срібло для команди завоював Сергій Сємак і бронзову нагороду Покрову приніс Олександр Шаповал.

Також майже 600 спортсменів з 23 регіонів України взяли участь у першому турнірі національного календаря дзюдо 2020 року — Чемпіонаті України серед кадетів віком до 18 років. Змагання пройшли в останні дні січня у Львові. Високий рівень спортивної майстерності продемонструвала Ліза Литвиненко — вихованка тренера Сергія Сінілова. Покровчанка виборола срібну нагороду. Відзначимо, що головною метою змагань було визначення складу команди для участі у відбіркових Кубках Європи серед кадетів. Після, вже за результатами змагань, буде сформована збірна команда для участі в чемпіонатах Світу і Європи.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх