Близько 100 спортсменів змагалися у плаванні, бігу, акватлоні: у Дніпрі провели спортивні змагання

змагання_Дніпро

Близько 100 спортсменів змагалися у плаванні, бігу, акватлоні: у Дніпрі провели спортивні змагання

21 Серпня 2023 Новини, Спорт

У Дніпрі провели спортивні змагання «Акватлон, плавання, біг». У змаганнях взяли участь як юні, так і досвідчені спортсмени.

Саме змагання з класичного акватлону, коли спортсмени спочатку пливуть, а потім одразу біжать, у місті провели вперше. Торік в один день учасники пливли, а в інший — бігли. На цей раз був класичний, правильний акватлон. Змагання включали класичні дистанції — це біг на 5 км для дорослих та 2,5 км для юнаків та дівчат і плавання — 3 тис. метрів і 500 метрів відповідно. Приємно, що цього року вдвічі перевищили кількість учасників — близько 100.

У кожній номінації визначили переможців і призерів. Переможцем з плавання на 3 км серед чоловіків став спортсмен із Дніпра Сергій Тремполець: «Пливлося достатньо легко. Вода рідного Дніпра цьому сприяла».

У акватлоні серед чоловіків переміг Єгор Фоков. За його словами, секрет власного успіху — це дисципліна й постійні тренування.

Переможницею з акватлону серед жінок стала Ольга Павленко: «Класні вийшли змагання. Сьогодні досить спекотно, тому акватлон був в тему. Спочатку освіжилися, а потім бігли. Усім раджу такі змагання!».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору