Чому небезпечно спати з мокрим волоссям?

Чому небезпечно спати з мокрим волоссям?

8 Серпня 2023 Корисно, Новини

Часто лягати спати з вологим волоссям не слід, оскільки тканина утримує вологу на шкірі голови, не дозволяючи їй повноцінно випаруватися і висохнути. Наступного ранку навіть можна прокинутися з трохи вологим волоссям, повідомляє “Країна здоров’я“.

Дерматолог попередила, що така тривала дія вологи на шкіру голови може призвести до її подразнення, вплинути на виникнення неприємного запаху.

Вологе середовище сприятливе для мікробів, у тому числі бактерій і дріжджів. Ви можете не тільки прокинутися із свербінням, а й відчути затхлий запах.

Крім того, надмірна вологість може порушити природний баланс шкіри голови та спровокувати появу лупи. Якщо наволочки змінюються не дуже часто, на них з голови осідає багато жиру, бактерій, грибків, і в поєднанні з мокрим волоссям все це здатне призвести до лущення і серйозніших проблем зі шкірою голови.

До того ж вологе волосся більш чутливе до травм, реагуючи на нього ламкістю. Тертя про подушку під час сну робить їх більш схильними до пошкоджень, що січеться кінчиками.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору