ДніпрОДА запускає безкоштовну рекламну акцію для малого та середнього бізнесу

18 марта 2020 Новини, Регіон

Дніпропетровська ОДА запровадила акцію підтримки для малого та середнього бізнесу. Безкоштовну рекламу пропонують компаніям, які надають корисні під час карантину послуги. Наприклад, це може бути доставка готової їжі, ліків, продуктів харчування, косметичних засобів. Приєднатися можуть і підприємці, які впроваджують соціальні проєкти. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Відсьогодні Дніпропетровщина, як і вся Україна, перейшла на посилений карантин. Все, аби уникнути розповсюдження коронавірусу. Зокрема, закрилися кафе та ресторани, спортклуби, магазини, окрім продуктових та аптек. Людям радимо за можливості залишатися вдома, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – У ці часи хочемо підтримати малий та середній бізнес. Водночас – розповісти мешканцям регіону про зручні сервіси, які можуть бути напрочуд корисними саме зараз».

Очільник області запросив приєднатися до акції всі компанії, які займаються доставкою. Можуть долучатися й ті, хто втілює корисні соціальні проєкти – допомагає під час карантину пенсіонерам, людям з інвалідністю, дітям-сиротам. Їх рекламні банери безкоштовно розмістять на сайті та сторінці у Facebook ОДА.

Акція діятиме до кінця карантину – 3 квітня.

Аби долучитися до проєкту, слід звернутися на електронну адресу socialprojectoda@gmail.com.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх