Дніпропетровщина отримала понад 10 тис ПЛР-тестів від бізнес-партнерів

6 апреля 2020 Новини, Регіон

На Дніпропетровщину прибули високоточні ПЛР-тести, придбані фондом Вадима Новінського. Вони розраховані на 10 тис досліджень людей з підозрою на COVID-19. Тест-системи корейського виробництва. Вони допоможуть швидко виявляти  захворілих та перевіряти контактних осіб, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Дякуємо Офісу Президента та нашим бізнес-партнерам, які мають підприємства на території області, за регулярну допомогу, – зазначив Олександр Бондаренко. – Нині Обласний штаб протидії коронавірусу отримав велику партію ПЛР-тестів від Фонду Вадима Новінського. Вони дозволять визначати наявність COVID-19 в організмі людини зі стовідсотковою гарантією. Зможемо протестувати 10 тис людей. Надійшли також респіратори та захисні окуляри, які будуть розподілені по госпітальним базам регіону».

Тест-системи зберігатимуться у Дніпропетровському обласному лабораторному центрі за температури мінус 20 градусів. Аби провести дослідження, пацієнтам потрібно буде здавати змиви слизової носа.

«Застосування ПЛР-тестів – золотий стандарт перевірки людей на коронарівус у всьому світі, – вважає директор Обласного лабораторного центру Олександр Штепа. – Це дуже складні дослідження, проводити які можуть лише спеціалісти надзвичайно високого рівня. Ми маємо таких фахівців. Наша лабораторія акредитована за міжнародним стандартом».

Доставку партії тестів допомогли організувати МЗС та Посол України в Південній Кореї. Доєдналась й Українська православна Церква.

«Фонд Вадима Новинського продовжує забезпечення регіонів. Закуповуємо медичне обладнання, засоби індивідуального захисту, тест-системи для перевірки громадян на коронавірус, – розповів офіційний представник компанії Метінвест, член Обласного штабу протидії коронавірусу Дмитро Мурашко. – Нині це чи не найдефіцитніший товар у світі. Та злагоджена робота бізнесу і влади дозволяє забезпечувати лікарні. Зустрічаємо хворобу – у «всеозброєнні».

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх