До Дніпра переїхали понад 40 підприємств з Луганської та Донецької областей

До Дніпра переїхали понад 40 підприємств з Луганської та Донецької областей

16 Серпня 2022 Економіка, Новини

До Дніпра переїхали понад 40 підприємств з Луганської та Донецької областей. Деякі перевезли до міста свої виробничі потужності, інші – розмістили там склади.

Про це стало відомо під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

 «Серед підприємств є ті, що займаються гірничошахтним обладнанням, устаткуванням для хімічної, нафтопереробної, газовидобувної та харчової промисловості, металургії. Є, зокрема, підприємства легкої та харчової промисловості», – розповіла начальниця управління департаменту правового забезпечення Дніпровської міськради Ірина Журавльова.

За її словами, 6 компаній вже розпочали роботу.

До запуску готується підприємство «Крамтехцентр» з Краматорська. Частину потужностей лишили у рідному місті – там продовжують випускати продукцію. Понад 20 одиниць обладнання перевезли до Дніпра. Переїхало 10 людей – механік, головний інженер, енергетик, електрики. Ще 30 фахівців працюють дистанційно. Незабаром офлайн-команду у Дніпрі збираються розширити.

«З вересня плануємо відновити випуск роликів, конвеєрів для гірничої та металургійної промисловості. Будемо випускати і нове обладнання – буржуйки», – зазначила фінансова директорка ТОВ «НПП «Крамтехцентр» Ольга Цюх.

Загалом на Дніпропетровщину переїхали 69 підприємств з Луганської, Донецької, Запорізької та Харківської областей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору